T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / ALİAĞA - Gazi Ortaokulu

Haberler

Mrt

Sivil Savunma Haftası nedeniyle okulumuzda yangın tatbikatı yapıldı. Petkim Teknik Emniyet ve Sağlık Birimleri tatbikatımıza destek verdiler.

Şbt

Teknoloji Tasarım dersi kapsamında 7. Sınıflarımızın hazırladığı “Mimari Çizimler” ve 8. Sınıflar “Kurgu Kuşağı” çalışmaları sergilendi.

Ock

.

 

 

Ara

Okulumuz öğrencileri İngilizce öğretmenleri Mukaddes ŞAHİN ile birlikte “Etwinning Path to Happiness” isimli bir etwinning projesi yürütmektedirler.Etwinning Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş bir topluluktur ve bu yıl  bu portalda Avrupa’nın farklı ülkelerinden 521022  kayıtlı öğretmen ,190058 kayılı okul,67090 projede görev almaktadırlar.Gazi Ortaokulu bu projede İspanya,Polonya,Yunanistan,Litvanya,Çekya ve Portekiz’den öğretmen ve öğrencilerle birlikte çalışmaktadırlar. 

Ara

Mevlid-i Nebi Haftası sebebi ile okulumuzda çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Ara

Teknoloji Tasarım dersinde 8. Sınıfların “düzen kuşağı” ve 7. Sınıfların “Atık malzemelerden proje“kapsamında hazırladıkları ürünler serglendi.

Kas

Okul aile birliğimiz öğretmenlerimiz için öğle yemeği hazırladı. Seçmeli müzik dersinde yer alan öğrencilerimiz küçük bir konser verdi.

Kas

Mustafa Kemal Atatürk ‘ün ebedi intikal etmesinin 79. Yılında okulumuzda çeşitli etkinlikler yapıldı

Kas

Cumhuriyetimizin 94. yılını kutlamak için okulumuzda çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Kas

OKUL TEMSİLCİMİZİ SEÇMEK İÇİN ÖĞRENCİLERİMİZ SANDIK BAŞINA GİTTİ.

Ekm

Okulumuz öğrenci ve öğretmenleri tarafından Tüpraş Halk Eğitimi Merkezi’nde gerçekleştirilen programa; Aliağa Kaymakamı Bayram Yılmaz, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Garnizon Komutanı Albay Faruk Altun, Cumhuriyet Savcısı Gediz Ünsal, İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Alev, İlçe Jandarma Komutanı Rıfkı Kulaksız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, Aliağa İlçe Müftüsü Süleyman Demiryürekile çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.

 

Eyl

Gaziler Günü İlçe Kutlaması okulumuzun hazırladığı program ile kutlandı

Eyl

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM DERS PROGRAMI YAYINLANDI.

Eyl

18 Eylül tarihi itibari ile 2017-2018 eğitim öğretim yılı 1. dönemi başlıyor.